Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym recyklingu, wywozie elektrośmieci oraz ich utylizacji. W ramach naszej działalności oferujemy również sprzedaż produktów pochodzących z recyklingu, aby przyczynić się do ochrony środowiska i efektywnego wykorzystania surowców. W naszym portfolio znajdziesz m.in. takie odpady komputerowe jak: karty rozszerzeń, płyty z laptopów, pinboardy, płyty serwerowe, telekomunikacyjne czy samochodowe, paski LCD, telefony komórkowe bez baterii, procesory, wtyczki, zasilacze, wtyczki czy napędy.

Jak działamy?

Dystrybuując odpady komputerowe i zużyty sprzęt elektroniczny, działamy w oparciu o najnowocześniejsze technologie, aby przyczynić się do minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko i wydajnego odzyskiwania wartościowych surowców. Nasza firma skupia się na zrównoważonym rozwoju, promując etyczną i ekologiczną utylizację elektrośmieci. Dbamy o właściwą segregację i recykling, unikając bezmyślnego składowania elektronicznych pozostałości.

Skorzystaj z naszego asortymentu

Nasza oferta jest skierowana do różnorodnych grup odbiorców, w tym osób prywatnych, serwisów IT czy przedsiębiorstw. Jako profesjonalna firma recyklingowa, oferujemy elastyczną obsługę klienta, dostosowując ofertę zużytego sprzętu elektronicznego do indywidualnych potrzeb każdego zleceniodawcy.

Dajemy możliwość świadomego i odpowiedzialnego postępowania z odpadami komputerowymi, przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego. Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj sprzęt, a zadbasz zarówno o naszą planetę, jak i swój portfel!

1. Klasa A - stara generacja

2. Klasa A - nowa generacja

3. Karty rozszerzeń bez Fe i Al

4. Karty rozszerzeń z Fe i Al

5. Klasa B

6. Klasa B+

7. Płyta laptop

8. Pinboard

9. Płyta złocona

10. Płyta złocona lekka

11. Płyta serwerowa

12. Płyta telekomunikacyjna

13. Paski LCD

14. Płyta samochodowa

15. Płyta z napędów CD DVD

16. Płyta z dysków HDD

17. Płyta pomiarowa - stara generacja

18. Klasa C

19. Płytki z telefonów komórkowych

20. Telefony komórkowe bez baterii

21. RAM złoty

22. RAM srebrny

23. Procesory ciężkie CU

24. Procesory zielone brązowe plastik

25. Procesory ceramika Al

26. Procesory czarne MMX

27. Procesory ceramiczne

28. Procesory Intel 486

29. Procesory - złoty dół, złota góra dół

30. Procesory - złota góra

31. Układy scalone MIX

32. Wtyczki VGA ciężkie

33. Wtyczki HDD lekkie

34. Dyski

35. Zasilacze z kablem

36. Zasilacze bez kabla

37. Napędy CD DVD