Elektrośmieci stanowią jeden z największych problemów ekologicznych naszych czasów. Zawierają szkodliwe substancje, takich jak ołów, rtęć, kadm, brom czy arsen. Dlatego nie wolno wyrzucać zużytych monitorów, telewizorów czy urządzeń AGD do zwykłych pojemników na odpady. Zamiast tego należy skorzystać z usług firmy, która zajmuje się utylizacją i recyklingiem sprzętu IT – takiej jak EP Reco.

Oto powody, dla których warto się z nami skontaktować:

  • działamy w sposób bezpieczny i zgodny z prawem – mamy odpowiednie zezwolenia i certyfikaty oraz współpracujemy z renomowanymi zakładami przetwarzania elektrośmieci,
  • oferujemy atrakcyjne ceny i elastyczne warunki współpracy – w przypadku odbioru przedmiotów od firm ustalamy cennik indywidualnie,
  • dbamy o środowisko i społeczeństwo – poprzez utylizację sprzętu IT i recykling monitorów przyczyniamy się do ograniczenia ilości niebezpiecznych odpadów.

Oferta adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Aby z niej skorzystać, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Można też wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej. Utylizacja sprzętu IT jest świadczona głównie na terenie województwa małopolskiego, ale w przypadku większych zleceń jesteśmy w stanie dojechać w inne regiony kraju. Zapraszamy do współpracy!