EP Reco jest firmą, która specjalizuje się w recyklingu jak i utylizacji zużytego sprzętu elektronicznego oraz podzespołów elektronicznych. Działamy na rynku z powodzeniem już od kilku lat kierując swoje usługi do mieszkańców, instytucji, urzędów, czy małych, dużych przedsiębiorstw.

Dzięki wspólnym działaniom dajemy Wam gwarancję, że Wasze elektroodpady dostają drugie życie i dzięki temu nie narażacie środowiska na ich szkodliwość.

Firma EP Reco |Recykling |Utylizacja |Odbiór elektrośmieci pragnie zaprosić do współpracy każdego, kto zgodnie z przepisami ochrony środowiska chce przekazać swoje odpady do instytucji posiadających odpowiednie zezwolenia. Posiadamy wszelkie zezwolenia, niezbędne do prowadzenia działalności w zakresie gospodarowania odpadami. Prowadzimy również ewidencję odpadów, oraz wystawiamy karty przekazania odpadu.

Dysponujemy szerokim zapleczem technicznym, dzięki czemu mamy możliwość natychmiastowego odbioru elektroodpadów. Posiadamy również zaplecze magazynowe, które umożliwia nam odpowiednie przesortowanie sprzętu do dalszej rozbiórki.

Dzięki doświadczeniu w branży mogą Państwo liczyć na szybki kontakt oraz zadowalającą jakość naszych usług.

Prowadzimy również Mobilny skup podzespołów elektronicznych, metali kolorowych i wszelkiego rodzaju zużytego sprzętu RTV, AGD.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i do wspólnej ochrony naszego środowiska.

 

 

Ogłoszenia na Gumtree